عطر جيبي برنديني مجموعه توليد کننده عطر و ادکلن است که در راستاي تحقق شعار توليد کالاهاي باکيفيت ايراني، فعاليت هاي خود را از سال 1396 آغاز کرده است. ماحصل هفته ها و ماه ها تلاش و تحقيق تيم طراحي و توليد اين برند، ساخت مجموعه اي ويژه از روايح پرطرفدار و شناخته شده مارکت جهاني عطر است. نخستين مجموعه از محصولات برنديني، روايح جذاب و موفقي است که طي ساليان اخير از سوي برندهاي بزرگ دنياي مد و عطريات معرفي شده است. با توجه به اينکه در سال هاي اخير شاهد هجوم انبوهي از چنين محصولاتي به بازار بوده ايم؛ برنديني رويه اي متفاوت را براي حرکت در اين مسير در نظر گرفته است. رويکردي که بر خلاقيت، نگرش هنري و احترام به مخاطبان مبتني است و با پرداخت به تمامي جزييات و لحاظ کردن تمامي ظرائف در طراحي و توليد هر يک از روايح، تفاوت آثار خود با ساير محصولات مشابه را رقم زده است.


عطر جيبي برنديني G G


رعايت کيفيت و استانداردهاي جهاني عطر، احترام به سليقه و نياز مخاطب ايراني


برنديني با شعار "کالاي ايراني، کيفيت جهاني"، فرايندي طولاني و پيچيده را براي ساخت محصولات خود پشت سر گذاشته و در اين راه، در کنار بهره بردن از تجربيات و راهنمايي کمپاني هاي بزرگ فرانسوي با تکيه بر دانش و استعداد طراحان و کارشناسان داخلي، موفق به ساخت روايحي متناسب با سليقه بويايي مخاطب ايراني و ويژگي هاي فرهنگي و اقليمي کشور عزيزمان شده است. عطرهاي برنديني، روايحي مطبوع از آثار بزرگ دنياي عطرسازي را در قالب بطري هاي کريستالي مشابه عطرهاي اصلي تقديم شما خواهند کرد. مجموعه اي گسترده و پر تنوع از روايح خاطره انگيز و محبوب که با قيمت هايي شگفت انگيز عرضه خواهند شد تا از اين طريق ضمن ترويج فرهنگ استفاده از عطر در جامعه، گام بلندي در مسير توليد عطر ايراني برداشته باشد.


مشاهده يکي از عطر هاي جيبي برنديني :


https://haftrange.com/product/عطر-جيبي-برنديني-g-g/


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


پسر حوا خاطرات من پول واقعی به صورت رایگان رویاهای زیر چتر قهوه ترک ، قهوه فرانسه،قهوه اسپرسو مانتره مدلینگ مهندس شو به نام او